Про нас

Створено сучасними українцями

Сучасний Київ неможливо порівняти з жодним містом у світі через власну енергетику та естетику.  Її створюємо ми — художники, режисери, ресторатори, діджеї, креативний клас та підприємці. 

Sophia Hotel Kyiv та Cafe Markó створювали сучасні українці з різних сфер майже чотири роки поспіль, щоб у серпні 2022 року побачити результат своєї роботи. Готель та ресторан знаходяться у будівлі 1881 року, яка пережила дві війни, а зараз стає свідком третьої. Автентичну київську цеглу будівлі ховали більше п’яти шарів фарби різних епох.

Цінності

ЕСТЕТИКА
Кожна деталь в готелі підібрана індивідуальна та розроблена кращими українськими брендами.

КОМФОРТ
У готелі панує атмосфера медитативного спокою та затишку, яку можна відчути на кожному кроці.

 

ТРАДИЦІЇ
Ми шануємо та переосмислюємо українські традиції, ділячись автентичним локальним досвідом з гостями.

БАЛАНС
Ми виважено відносимося до всього: підбираємо найкращу пропозицію для гостя, маємо індивідуальний підхід до будь-якого запиту.

Дизайн готелю

Дизайном готелю займалося архітектурне бюро Balbek Bureau. Лаконічний дизайн, який задовольняє запити гостей та підкреслює архітектуру будівлі.

 

В інтер’єрі багато світла й елементів із дерева та латуні. Кольорова гама стримана, але не монохромна: світлі стіни є нейтральною завісою, а вкраплення теплих відтінків, від бордового до теракотового, додають затишку. В оформленні використовували меблі українських виробників.

Інтер'єр та деталі

Gunia Project створили елементи декору в готелі, а картини та скульптури талановитих митців підібрали куратори галереї The Naked Room. Видавництвом IST publishing для кожного номеру підібрали набір книжок.l

 

Готель має унікальний аромат розроблений засновником Arboretum, парфюмістом та концептуалістом Владом Зваричем. Косметика для номерів створена творчим простором складних парфумерних композицій, Poetry Home. Міні барі теж наповнений тільки українськими виробниками.

Засновник

“Концепція готелю — відображення самобутньої культури Києва сьогодні. Адже 20 років тому Київ був інакшим. Не привітним та стагнованим. Зараз столиця нашої країни має особливу та вкрай привабливу творчу енергетику, яка вражає та підкорює. Багатьом щиро хочеться бути частиною цього міста. Тому ми прагнули створити чисте полотно для найталановитіших українців, які зберуться разом і створять новий готельний досвід!”, — розповідає засновник Роман Татарський.

Окрім Sophia Hotel Kyiv, Роман є керуючим партнером та співзасновником двох проєктів у Львові — готелі Danylo Inn та On The Square. Атмосфера сучасної столиці настільки зачарувала Романа, що 2018 році Роман вирішив додати до списку відкритих готелів, ще один київський, але особливий, зібравши нову команду. Її метою було створити місце, де люди можуть відчути дух сучасної столиці у кожній деталі простору. Де можуть не просто зупинитися, а й стати частиною міського життя та культури, що постійно розвивається.